Eldiven Dünyası - Güvenli Ödeme

Türkiye’nin en doğal alışveriş sitesi eldivendunyasi.com tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. eldivendunyasi.com da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin eldivendunyasi.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Ödeme alt yapımız iyzico güvencesiyle sağlanmaktadır.

Eldiven Dünyası uzman kadrosu ve yıllardır kazandığı deneyim ve müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Sanal mağazamızda gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerinizde bizimle paylaştığınız bilgilerin güvenliği için en yeni güvenlik teknolojileri kullanılmakta olup bilgilerinizin güvenliği için kullandığımız sistemler sürekli güncellenmektedir.

İyzico

Tüm işlemleriniz dünyada kart ve kart sahibi bilgilerinin korunması standartlarını belirlemek için kurulmus olan PCI DSS (PaymentCardIndustry Data Security Standards) teknik ve operasyonel şartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Alişverişiniz esnasında bizimle paylaştığınız tüm hassas bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenerek tamamen güvenilir bir biçimde iletilmekte ve müşteri bilgilerinizin gizliliği korunmaktadır.

Ayrıca tüm ödeme alt yapımızın gizlilik ve güvenliğini İyzico sağlamaktadır.


Kabul Et

Eldiven Dünyası kullanıcı deneyimini geliştirmek ve İnternet sitemizin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla bazı çerezler kullanılmaktadır.

Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik Politikasını okuyunuz.